CANTEM TEMİZLİK LTD. ŞTİ. HAKKINDA

İşletmemiz 1999 yılında can-tem temizlik organizasyonu adı altında kurulmuştur. 

Şanlıurfa merkezli bir firma olmasına rağmen birçok ilde ( gaziantep, diyarbakır, adıyaman, malatya, mardin, kilis, elazığ ve batman da ) temizlik projelerine imza atmıştır. 

Can-tem temizlik müşteri memnuniyetini ve güvenirliğini en üst seviye değerli müşterilerimizin beklentilerini karşılamak... 

Ayrıca daha sağlıklı ve temiz mekanlar için uğraş vermektedir. 
Taklitlerimizden sakının.... 

Biz daha iyisini yapana kadar... 
En iyisi bu... ( can-tem temizlik organizasyonu )  

 

MİSYONUMUZ

CANTEM Kaynakları en verimli şekilde kullanarak toplum ihtiyaçlarını önceden görüp karşılamaya odaklanmış; üstün hizmet ve ürün kalitesiyle güçlü bir marka imajına sahip; topluma, çalışanlarına ve doğaya karşı sorumluluklarını yerine getiren; evrensel ölçülerde, kurumsal, sonsuz ömürlü bir kuruluş olmak.

 

VİZYONUMUZ

CANTEM Değişim ve gelişime açık; güvenilir ve sürekli kendini geliştiren; araştırmacı, yenilikçi, esnek, hızlı ve çevik yapısıyla dengeleri değiştirebilen; müşteri beklenti ve memnuniyetine önem veren; müşterileri, tedarikçileri, sermaye sahipleri, finansörleri, diğer iş ortakları ve en önemlisi de çalışanları ile bir ekip ruhuyla yüksek katma değer yaratarak bunun adil paylaşımına önem veren; iyi eğitilmiş, tam donanımlı, yetenekli, katılımcı ve üst düzeyde motive olmuş çalışanlara sahip; fark yaratan bir "MARKA" olmak.